• slidebg1

    Semi-Vanilla alebo RPG

    Zisti o možnostiach ako to u nás funguje a ako vnímame Semi-Vanillu a RPG.
    Prinášame zábavu na dlhé hodiny.

Semi-Vanilla na našom serveri

Všetky o semi-vanille a našom RPG nájdeš práve na tejto stránke !

SEMI-VANILLA


Čo je to vlastne Semi-Vanilla ?
Mnoho teórií tvrdí, že je to server s minimálnym počtom pluginov, ktoré ovplyvňujú pôvodnú hru minecraftu. S touto teóriou sa my stotožňujeme, pričom využívame veľa prvkov toho, čo nám samotný minecraft ponúka. Používame základné pluginy len na ochranu určitých zón ako je napríklad spawn, alebo určité serverové stavby. To ako vnímame všetci, čo je to semi-vanilla je vždy subjektívny názor :).

Ochrana stavieb
Každý hráč na našom serveri môže stavať veľké projekty pričom ich stavby sú chránené, pretože ak Vám niekto niečo zničí, vieme to vrátiť späť pluginom na ochranu, ktorý máme k dispozícii. Nikdy tam o svoje stavby neprídete. Ak by niekto prišiel, vždy to vieme nejako kompenzovať. Upozorňujeme ale, že táto ochrana funguje len v klasickom svete. Nemonitorujeme nether ani end. Neodporúčame teda vytvárať stavby vo svetoch, kde Vám nevieme garantovať ochranu.

Obchodná zóna
Máte už dosť vecí v samotnom minecrafte a chceli by ste obchodovať ? Ponúkame možnosť vytvorenia vlastného shopu na mieste označenom obchodná zóna. (Nájdete ju označenú aj na dynmape symbolom mincí).

Návod ako si vytvoriť vlastný shop je jednoduchý. V prvom rade je potreba sa dostať cez portál zo spawnu (Oranžová farba) do hlavnej budovy obchodnej zóny. Zistite najprv. ktoré číslo budete mať - V knihe pred mapou sa nachádza zoznam vytvorených obchodov. Túto knihu si otvoríte a nasledujúce číslo, ktoré je za tým posledným v knihe (napr. posledné je 7. tak Vaše číslo bude 8.) si zapíšete do knihy pričom napíšete k nemu nickname. Keď to budete mať hotové, tak si môžete začať stavať Váš obchod a číslo, ktoré ste dostali si zapíšete na Vašu budovu.
Obchodná zóna

Eventy
U nás tento druh zábavy nie je až tak moc populárny, pretože zastávame názor, že eventy nemajú byť zábava ako je druh minihier. My nie sme server zameraný na minihry. Keď tvoríme event, je to taký druh akcie, ktorá je špecifická a zároveň dodáva šmrnc herného zážitku u nás na serveri. Každý takýto event je riadne oznámený dopredu.

Naše RPG

Zisti ako to u nás funguje.

Mrzí nás to, ale momentálne ešte túto sekciu pripravujeme. Prosíme o trpezlivosť.
Ak by ste mali záujem pridať sa do tohto projektu a pomôcť nám, tak nás kontaktujte.

Potrebujete pomoc?

Potrebujete s niečím pomôcť ? Tak nás neváhajte kontaktovať, sme tu pre Vás. Stačí kliknúť na tlačidlo.

Kontaktovať nás